Zobacz, co otrzymasz, dołączając do społeczności Web Dev Insider

Dostęp do Discorda

Poznasz innych technicznych SEO specjalistów i developerów, mających ten sam cel - usprawnić szybkość ładowania stron WWW, wyniki metryk Web Vitals, a w konsekwencji UX. Wspólnie uczymy się jak tworzyć lepsze audyty, jak technicznie wdrażać poprawki wydajnościowe, jak analizować ruch na stronie i podejmować najlepsze decyzje.

Wgląd do prawdziwych projektów, case studies

Na kanale Discord dzielimy się wiedzą (nie tylko sukcesami, ale i porażkami) pochodzącą z realnych projektów. Otrzymasz wgląd w historie z życia wzięte, a dodatkowo będziesz mógł zapytać o co tylko chcesz, abyś wyciągnął dla siebie najistotniejsze kwestie, przy okazji dzieląc się tym z innymi. Nauka poprzez dzielenie się informacjami.

Networking

Społeczność Web Dev Insider to doskonała okazja, by poznać nowych ludzi i znaleźć wspólny język. Ponadto, jeśli Discord kojarzy Ci się z rozrywką i luźnymi pogadankami - nasz kanał jest dedykowany przede wszystkim tematom wydajności webowej i SEO. Same konkrety.

Newsletter

Starannie wyselekcjonowane informacje ze świata frontendu i jego optymalizacji. Podsumowania najciekawszych dyskusji na Discordzie.

Dołącz do społeczności

Dołączenie do społeczności jest w pełni darmowe. Po podaniu adresu email, zostaniesz przekierowany na adres kanału Discord (do którego link otrzymasz również w wiadomości mailowej). W ciągu 24h otrzymasz pełny dostęp do wszystkich kanałów.

Pole wymagane
Pole wymagane

Wysyłając powyższy formularz potwierdzasz, że zapoznałeś się i zgadzasz się na warunki naszej Polityki prywatności i Cookies i Regulaminu.

Ten formularz jest chroniony przez system reCAPTCHA i korzystając z niego, zgadzasz się na politykę prywatności i Regulamin Google.