Czego nauczysz się z eBooka:

1. Jak stworzyć dynamiczną stronę WWW lub aplikację webową

Front-end Developerze! Dzięki temu eBookowi nauczysz się, jak stworzyć stronę/aplikację WWW, która ładuje się dynamicznie. Twoja strona zyska super przyjazny, dynamiczny, „smooth” efekt podczas nawigacji między podstronami.

Przykłady dynamicznych stron:

2. Że nie musisz znać Angulara, Reacta lub Vue.js, aby osiągnąć ten MEGA efekt

Rozwiązanie zaprezentowane w eBooku ogranicza się jedynie do skorzystania z małej biblioteki i lekkich modyfikacji w HTML oraz skryptach JS. Będziesz w stanie udoskonalić Twoją obecną stronę w 1 godzinę!

3. Jak ograniczyć liczbę żądań HTTP #optymalizacja

W ebooku dowiesz się, jak ograniczyć liczbę żądań załadowania styli, fontów i skryptów. Każde przejście do kolejnej podstrony będzie kosztować jedynie załadowanie HTML i ewentualnych statycznych zasobów jak obrazki znajdujące się w nim. Dzięki temu uzyskasz wspaniałe noty 100/100 w Google Pagespeed Insights i Lighthouse!

4. Jak zbudować dynamiczną stronę, która jest 100% SEO-friendly!

Aby uzyskać fantastyczne, dynamiczne ładowanie podstron, nie musisz wcale martwić się o problemy z ich indeksowaniem, np. przez Google. Generalnie nic wielkiego nie musisz robić, gdyż prezentowane rozwiązanie bazuje na dokumentach HTML, które wyszukiwarki widzą w sposób standardowy. 100% SEO-friendly.

W eBooku znajdziesz linki do demo,
dostęp do kodu źródłowego na GitHubie!
Wszystko za darmo, po to, abyś stworzył unikatową, dynamiczną stronę!

O autorze

Bartek Miś web developer

Autorem tego eBooka jest Bartłomiej Miś - lider katowickiego zespołu programistów i web developerów polsko-angielskiej agencji kreatywnej Bigger Picture / Studio Sidekicks.

Front-end Developer, programista PHP, maniak optymalizacji i szybkiego ładowania stron i aplikacji.

Twórca platformy dla web developerów - Web Dev Insider - dzięki której otrzymasz unikatową wiedzę i dostęp do rozwiązań stosowanych w zaawansowanych projektach webowych.

Pobierz darmowy ebook

(przejdziesz do góry strony, aby wypełnić formularz)

Pobierz ebook